Beşiktaş Icrypex Şube Koordinatörü Kandemir, Şehmus Hazer transferi ve önümüzdeki sezon için kadro yapılanması hakkında açıklamalarda bulundu.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş Icrypex kendi sahasında kazanmayı bildi Beşiktaş Icrypex kendi sahasında kazanmayı bildi

Beşiktaş Icrypex Şube Koordinatörü Ahmet Kandemir, Basketbol Şampiyonlar Ligi kurası ve Şehmus Hazer’in transfer durumu hakkında TrendBasket’e konuştu.

“Özellikle Alperen’in durumu var. Daha henüz belli değil. NBA Draft’larını bekliyoruz. Draft’tan sonra takımda kalıp kalmayacağı belli olacak.

Şehmus’un herkes tarafından bilinen transfer durumları var. Ama Şehmus iki sene daha Beşiktaş kadrosunda kalacak. İki senelik daha sözleşmesi olduğu için bizimle olacak.

Onun dışında iki tane yabancı oyuncu transfer ettik. Kadromuza bir yabancı daha ekleyerek hem Basketbol Şampiyonlar Ligi’nde hem de Türkiye Ligi’nde ideal olan takımımızı kuracağız.” dedi.

Kandemir Basketbol Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecekleri grubun zorluğuna dikkat çekerken, ellerinden geleni yapacaklarının altını çizdi.

“Öncelikle San Pablo Burgos son iki sezondur kupanın sahibi. Çok güçlü bir takım. RYTAS Vilnius Litvanya da bir basketbol ekolü. Biz de geçen sene bir yapılanmaya girdik. Genç bir kadromuz var. Gruptaki her takım güçlü. Çıkıp oynayacağız. EWE Baskets Oldenburg’da iyi oynayan bir ekip. Bugünden itibaren çalışmalara başlayacağız.”

H Grubu

EWE Baskets Oldenburg
RYTAS Vilnius
Beşiktaş  Icrypex
San Pablo Burgos

(TREND BASKET)