Kasaba Doktoru ilginç olay örgüsüyle ilgi çeken diziler arasına girmeyi başardı. Kasaba Doktoru nerede çekiliyor. Kasaba Doktoru Özel Uluçınar Hastanesi nerede?

İlk bölümden itibaren ilgiyle takip edilen, TRT 1'in yeni dizisi Kasaba Dotoru yeni bölümleriyle diziseverlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Kasaba Doktoru Uluçınar Hastanesi nerede, Kasaba Doktoru nerede çekiliyor soruları dizinin sıkı takipçileri tarafından merak ediliyor. 

TRT 1'in sevilen dizisi Kasaba Doktoru, sıradışı hikayesiyle gönüllere taht kurmayı başardı. Diziseverler, başarılı dizi hakkında merak edilen detayları araştırmaya başladı. Kasaba Doktoru hakkında merak edilen detaylar haberimizde.

Kasaba Doktoru nerede çekiliyor?

Gözden kaçırmayın

Seksenler Anıl Altınöz kim? Seksenler İtalyan! Seksenler Bernardo kimdir? Seksenler Anıl Altınöz kim? Seksenler İtalyan! Seksenler Bernardo kimdir?

Kasaba Doktoru dizisi İstanbul’da çekiliyor. İstanbul’un Galata ve Beşiktaş gibi yerlerinde çekilen Kasaba Doktoru dizisinde renkli görüntüler oluştu.

Uluçınar Hastanesi gerçekte var mı?

Sevilen dizide merak edilen Uluçınar Hastanesi hakkında bilgiler güncellendikçe haberimizde yer alacak.

Kasaba Doktoru Uluçınar Hastanesi Nerede?

Kasaba Doktoru dizisi İstanbul'un çeşitli semtlerinde çekiliyor. Ancak henüz hangi hastanede çekildiği ya da hastane sahnelerinin plato olup olmadığı hakkında bir açıklama yapılmadı.

Kasaba Doktoru Konusu

Kasaba Doktoru oyuncu kadrosu ve temponun hiç eksilmediği konusuyla diziseverlerin gündeminde. Dizi, babasını kaybettikten sonra doktor olmaya karar veren yetenekli ve gelecek vaat eden Ömer ile kendini hayat kurtarmaya adamış efsane cerrah Hakan'ın şehre uzak bir belde hastanesinde yollarının kesişmesiyle yaşananları konu ediniyor.

Sevilen dizide Ömer’i bekleyen kötü sürprizler sadece işiyle sınırlı kalmayacak, Leyla’ya olan aşkının önüne de hiç beklemediği bir mani çıkaracaktır. Erol’un tüm ikazlarına rağmen Yalçın’ın Hakan’ı rahat bırakmaya hiç niyeti yoktur. Yalçın planlarını devreye sokmaya başladığında bu kez karşısında eskisinden daha güçlü ve kararlı bir Hakan bulacaktır.

Oyuncu kadrosu

Kasaba Doktoru dizisi oyuncuları arasında Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş, Hazal Subaşı, Sinan Albayrak, Barış Yıldız, Özgün Karaman, Sinan Demirer, Tarık Uğur Özenbaş, Barış Yalçın, Özgür Cem Tuğluk, Alptekin Ertürk, Sultan Ulutaş, Fatih Yücebağ ve Vildan Atasever yer alıyor.