Seksenler dizisi yeni oyuncu İtalyan, dizi serüvenine ayrı bir renk kattı. Seksenler Anıl Altınöz kim, Seksenler Bernardo kim haberimizde.

Seksenler yeni bölümleriyle, yeni oyuncularıyla ekran yolculuğunu sürdürüyor. Diziye ayrı bir renk katan Seksenler Bernardo kim, Seksenler Anıl Altınöz diziseverler tarafından araştırılmaya başlandı. 

Seksenler İtalyan, Seksenler Anıl Altınöz kim?

Anıl Altınöz hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri. Peki kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? eğitimi, oynadığı sinema filmleri. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri

7 Ekim 1980 yılında İzmir’de doğan Altınöz Oyuncu, söz yazarı ve vokalisttir. Tuba Taçan Ajans’ın oyuncusu olan Anıl Altınöz, Manisa Celal Bayar Üniversitesi mezunudur.

“Doksanlar” adlı dizi ile ilk kez kameralar karşısına geçmiş ve bu dizide Rockçı Atilla karakterini canlandırmıştır. “Aç Kapıyı Çok Fenayım” adlı filmde oynayan oyuncu, Özcan Deniz’in “İkinci Şans” filminde de başarılı bir şekilde rol almıştır. 2015 yapımı “Bir Varmış Bir Yokmuş” ve “Bizans Oyunları: Geym of Bizans” fillerinde de yer almıştır.

Gözden kaçırmayın

2022'de büyük bekçi alımı! Bekçi alımı başvuru 2022! Mülakat merkezi bekçi alımı! 2022'de büyük bekçi alımı! Bekçi alımı başvuru 2022! Mülakat merkezi bekçi alımı!

Oyuncu kimliğinin yanı sıra ses sanatçılığı kimliği ile de tanınmaktadır. 2010 yılında Pürün Yumukoğlu ile evlenen başarılı oyuncu-müzisyen, 1.80 boyunda ve 78 kilodur.