Tozkoparan İskender heyecan, macera dolu yeni bölümleriyle ekran yolculuğuna devam ediyor. Tozkoparan 41. bölüm fragmanı, Tozkoparan İskender canlı izle

Tozkoparan İskender 40. bölüm izle yeni bölümüyle TRT1 ekranlarında yer aldı. Tozkoparan İskender 41. bölüm fragmanı yeni bölüm sonrası sitemizde yer alacak.

Tozkoparan İskender canlı izle

https://www.trtizle.com/canli/tv/trt-1

Tozkoparan 41. bölüm fragmanı 

https://www.youtube.com/channel/UCaTsG_3WPBTF2OoKf4SZ4pQ

Tozkoparan İskender konusu

İç dünyasında kendini şahbaz okçu Tozkoparan olarak hayal eden Mete’nin yolu kasabada sporuyla kesişir.

Tozkoparan İskender Zaman Yolculuğu Yapıyor…

Daha çocuk yaşta rekorlara imza atmış süper kahraman İskender günümüze geliyor. Üstelik yol arkadaşları Salih ve Fikri hocaları ve peşinden ayrılmayan ezeli düşmanı Giovanni ile birlikte.

12 yaşında olmasına rağmen olağanüstü yeteneklere sahip olan kemankeş İskender, 2020 yılından yaşadığı döneme geri dönmez ise tarihin seyri değişecek, Tozkoparanlar yok olacak ve kötüler kazanacak. Fakat İskender’in derdi sadece bu değil. Onu günümüzde de pek çok sorun bekliyor olacak. Bir türlü kontrol etmeyi beceremediği güçleri, sürekli peşinde olan Venedikli okçu Giovanni ve okuldaki baş belası Kasırga takımı. Ve tabi ki tüm bu tehlikelere karşı Mavi Ay takımı İskender’i yalnız bırakmayacak.

Tozkoparan İskender oyuncuları

Gözden kaçırmayın

Seksenler yeni oyuncu! Seksenler Deniz Kim? Doğa Konakoğlu kimdir? Seksenler yeni oyuncu! Seksenler Deniz Kim? Doğa Konakoğlu kimdir?

Dizinin kadrosunda Tozkoparan dizisinden tanıdığımız isimlerin yanı sıra sürpriz oyuncular da var. Dizinin çocuk oyuncuları arasında Çağan Efe Ak, Tuana Naz Tiryaki, Esat Polat Güler, Yağız Kılınç, Ülkü Hilal Çiftçi, Leya Kırşan, Defne Erşen, Deniz Erayvaz, ve Mert Erdoğdu gibi birbirinden yetenekli isimler bulunuyor.

Sürpriz İsimler Kadroya Dahil oluyor…

Dizide çocuk oyunculara Yusuf Gökhan Atalay, Burak Alkaş, Fırat Albayram, Sera Tokdemir, Muhittin Korkmaz, Esin Gündoğdu, Mehmet Emin Kadıhan ve Suna Selen gibi çok sevilen yetişkin oyuncular eşlik edecek.