Beşiktaş, Süper Lig'in 36. haftasında Vodafone Park'ta Fenerbahçe'yi konuk ediyor. Derbi maçı öncesi Valerien İsmael yayıncı kuruluşa konuştu.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta kombine fiyatları belli oldu Beşiktaş'ta kombine fiyatları belli oldu

Spor Toto Süper Lig'in 36. haftasında Vodafona Park'ta oynanacak Beşiktaş - Fenerbahçe derbisi öncesi Valerien Ismael, değerlendirmelerde bulundu.

Takımda eksikler olduğunu belirten Valerien Ismael şu açıklamayı yaptı.

"Henüz lig bitmedi. Önemli bir maça çıkacağız, taraftarın büyük desteği var. Önümüzdeki seneye en iyi şekilde hazırlanmaya çalışıyoruz. Bazen eksikler ve cezalılar oluyor. Bu sorunları çözmek bizim işimiz. Ekibimizle birlikte bu sorunları çözmeye çalıştık. Domagoj Vida'nın ailesel bir sorunu var, umarım en kısa zamanda aramızda olur."

Fenerbahçe teknik direktörü İsmail Kartal ise şu açıklamalarda bulundu;

"Beklemediğimiz sakatlıklar oldu, şanssızlık yaşıyoruz. Elimizdeki en sağlam oyunculardan 11 kurduk. Oyuncularımızın performansını değerlendirdik ve en ideal şekilde hazırlandık. Beşiktaş maçına kazanmaya geldik. Bu statlarda oynamaya ve kazanmaya alışkınız. Beşiktaş evinde kazanmak isteyecektir. Biz ikinci olmak istiyoruz ve kazanmamız lazım. İki takım da golü düşünecektir. Yeni oynayan arkadaşlarımız da ellerinden geleni yapacaktır. Başarılı bir şekilde evimize dönmek istiyoruz."